Antalya haberleri, işyerleri ve daha fazlası. Antalyanın sanal dünyadaki adresi

Kırk yılı aşan bir fırıncılık tecrübesi
Kırk yılı aşan bir fırıncılık tecrübesi

Kırk yılı aşan bir fırıncılık tecrübesi

Ragıp Irmak, fırıncılık alanında geçirdiği çıraklıktan,ustalığa ve kırk yılı aşkın fırın işletmeciliği tecrübesi ile hizmetlerine devam ediyor. Taş fırın ekmekçiliğinden bu güne, geldiğimiz zaman içerisinde tecrübesi dahilinde yöresel ekmek tadlarında da ciddi yol katederek misafirlerimizin haklı beğenisini alıyoruz.

Şimdi ise ikinci nesil olan babadan oğula geçen bu kaliteli üretim bilinci bugün butik bir fırınla süslenmiş. İstediğiniz her çeşit ekmek sipariş usulüyle dahi üretilip, müşteri memnuniyeti sağlanıyor. 

Sabah kahvaltı menüsü olan, çeşit çeşit açmalar, poğaçalar, simitler, el açması böreklerimiz her an sıcak servis edilebiliyor. Burası için sadece fırın demek belkide hata olabilir, butik fırınımız pastane lezzetleri, özel yaş pastaları, sütlü ve şuruplu tatlılarıyla, ailece, arkadaş çevrenizle oturup sohbet edeceğiniz ürünleri tadıp damak şöleni yaşayacağınız bir ortam ile cafe hizmetini de kusursuz sunuyoruz.

Ürün kalitesinden ödün vermeyen fırınımızda, gerek kullandığımız hammaddeler, gerekse ustalık ve kaliteli en üst seviyede tutulmaktadır. Hijyen kuralları çerçevesinde üretilen ürünlerimizi, gözünüz arkada kalmadan tüketebilirsiniz.

CADDE FIRIN CAFE yönetici ve ekibi olarak siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.